Lot 348
Germ de Jong (1886-1967)

Zonnebloemen en gladiolen

middenonder get. en gedateerd 1941

olieverf op doek, 90x72 cm

Herkomst: Sanders' Kunsthandel Leeuwarden. Het werk werd in 1941 rechtstreeks van Germ de Jong verkregen. Nu na vererving uit privécollectie.

€ 2.000,00
€ 2.000,00

Startbod: € 2.000