Lot 246
Adrianus Eversen (1818-1897)

Poortgebouw aan de waterkant

rechtsonder gemonogrammeerd en gedateerd '46

olieverf op paneel, 15x12 cm

€ 2.000,00
€ 2.000,00

Startbod: € 2.000