Lot 4502
Bronzen sculptuur, Jean Marie Camus (1877-1955)

1916, gesigneerd en gedateerd

een kruipend kind, op een zwart marmeren voet (voet met barst).

H 12 cm

€ 500,00
€ 500,00

Startbod: € 500