Lot 45
April veiling 2014
Sadeli, Dany en Onbekende Maker

Dorpje aan rivier, berglandschap met sawa's, Hut aan visvijver en Berglandschap

Links- en rechtsonder get.

Olieverf op doek en aquarellen, diversen afmetingen

€ 0,00
€ 0,00
€ 30,00

Hamerprijs: € 30