Lot 42
April veiling 2014
Jan Bartelsman en L.J.van Gemert

Koestraat met scheve toren te Schoonhoven en dorpsgezicht (2)

Beide rechtsonder get.

Ets en Olieverf op doek en 52 x 32 - 48 x 38 cm

€ 0,00
€ 0,00
€ 20,00

Hamerprijs: € 20