Lot 27
April veiling 2014
Naar J H Neuhuys

Binnenplaats met twee figuren en een waterpomp

Rechtsonder gesign.

Olieverf op paneel en 36,5 x 26,5 cm

€ 0,00
€ 0,00
€ 20,00

Hamerprijs: € 20