Lot 224
Gerard Jan Palthe (1681-1767)

Portret van jongen in rode jas

linksonder get. en onduidelijk gedateerd waarschijnlijk 1730

olieverf op doek, 79x62 cm

€ 2.000,00
€ 3.000,00
€ 2.000,00

Hamerprijs: € 2.000