Lot 203
Hollandse School (1ste helft 17e eeuw)

Portret van man met zwarte baret, oud 77 jaar

linksboven 'Obit 1604, Aetatis 77'

olieverf op paneel, 31,5x26,5 cm

In dorso oud veilingetiket: hierop vermelding expertise Bremmer

€ 600,00
€ 800,00
€ 800,00

Hamerprijs: € 800