Lot 23
April veiling 2014
Aya Reidinga

Portret vrouw en abstracte voorstelling (2)

Gemonogrammeerd linksonder en in dorso getekend

Tweemaal olieverf op doek en 60 x 50 en 70 x 50 cm

€ 0,00
€ 0,00
€ 10,00

Hamerprijs: € 10