Lot 22
April veiling 2014
Onbekende maker

Landschap met eenhoorn, kever en inktvissen

Linksonder gemonogrammeerd

Olieverf op doek en 90 x 71 cm

€ 0,00
€ 0,00
€ 30,00

Hamerprijs: € 30