Lot 21
April veiling 2014
Jos v d Berg

Vaas met zonnebloemen

Rechtsonder gesign.

Olieverf op doek zonder lijst en 71 x 58 cm

€ 0,00
€ 0,00
€ 30,00

Hamerprijs: € 30