Lot 20
April veiling 2014
Ferdelba

Straat met bloemenstal en figuren

Rechtsonder gesign.

Olieverf op doek en 49 x 39 cm

€ 0,00
€ 0,00
€ 50,00

Hamerprijs: € 50