Lot 19
April veiling 2014
Onbekende maker

Paard en wagen op bospad

Rechtsonder gesign.

Olieverf op doek en 58,5 x 38,5 cm

€ 0,00
€ 0,00
€ 30,00

Hamerprijs: € 30