Lot 18
April veiling 2014
Hollandse school

Stadsgezicht en stilleven met fruit in schaaltje (2)

Linksonder gesign.

Aquarel en 36 x 25,5 - 30,5 x 23,5 cm

€ 0,00
€ 0,00
€ 20,00

Hamerprijs: € 20