Lot 17
April veiling 2014
George aan de Wiel en Ton Meijer

Scheveningse haven met loggers en stadspoort (2)

Links- en rechtsonder gesigneerd

Aquarel en ets en 54 x 35,5 en 38 x 28 cm

€ 0,00
€ 0,00
€ 20,00

Hamerprijs: € 20