Lot 16
April veiling 2014
Fra Fokstuen en W Heusden

Rendieren in sneeuwlandschap en Abstract werk (2)

Twee maal rechtsonder en 1963 en 1952

Aquarel en aqua-tint 35 x 30, 33 x 31 cm

€ 0,00
€ 0,00
€ 40,00

Hamerprijs: € 40