Lot 14
April veiling 2014
Pieter Wiegersma en anderen (5)

Kan, bloemen, landschap, portretten.

Links- en rechtsonder gesigneerd

Aquarellen, ets, gemengde techniek en prentje en diversen afmetingen

€ 0,00
€ 0,00
€ 25,00

Hamerprijs: € 25