Lot 269
George Pieter Westenberg (1791-1873)

Landschap met herten in een weide

linksonder get. 'P.G. Westenberg' en gedateerd 1849

olieverf op paneel, 41x50 cm

€ 50,00
€ 50,00

Startbod: € 50