Lot 5609
Maart veiling 2017
Een schrijftafel met stoel

Het tafelblad met leer ingelegd en met verguldsel, de stoel met open rugleuning.

Afm. tafel: 79x105x45 cm.

€ 150,00
€ 200,00
€ 280,00

Hamerprijs: € 280