Lot 305
Pierre Emmanuel Damoye (1847-1916)

Bootje aan een rivieroever

linksonder get. en gedateerd '76

olieverf op paneel, 31x59 cm

Veiling: Christie's Amsterdam, 2 sept. 2003, lotnr. 235

€ 2.000,00
€ 2.000,00
€ 2.000,00

Hamerprijs: € 2.000