Lot 333
Johann Hendrik van Mastenbroek (1875-1945)

Winters rivierlandschap met overzetveer

rechtsonder get. en gedateerd 1923

olieverf op doek, 39,5x54 cm

€ 10.000,00
€ 10.000,00

Startbod: € 10.000