Lot 12
April veiling 2014
Pieter Wiegersma

Polderlandschap, bladeren en bloembollen

Links- en rechtsonder gesigneerd

Aquarel, gouache en gemengde techniek (diversen afmetingen)

€ 0,00
€ 0,00
€ 30,00

Hamerprijs: € 30