Lot 144
Maart veiling 2017
Marijke Boomsma (1946-1992)

Abstract, drieluik

het linkerdeel linksonder get. en gedateerd '89

olieverf op doek, 164x77 cm (2x) en 164x158 cm

€ 900,00
€ 1.200,00

Startbod: € 0