Lot 109
Herman Berserik (1921-2002)

'Eva'

rechtsonder get. en gedateerd 1970, en in dorso atelieretiket met adres van de schilder 'Van Vredenburchweg, Rijswijk'

tempera en olieverf op masonite, 53x30 cm

Herkomst: Collectie Mr. F.H. Piket, Den Haag

€ 1.200,00
€ 1.600,00
€ 625,00

Hamerprijs: € 625