Lot 7
April veiling 2014
Hollandse school, draagt naam Hans Lenteman.

Stilleven met bloemen en fruit

Rechtsonder gesign.

97 x 61,5 cm

Olieverf op doek en 97 x 61,5 cm

€ 0,00
€ 0,00
€ 45,00

Hamerprijs: € 45