Lot 136
Maart veiling 2017
Anton Heyboer (1924-2005)

get. en gedateerd '84

handgekleurde ets, eigen druk, zonder lijst (opgerold), afm. ca. 107x78 cm.

€ 300,00
€ 400,00
€ 300,00

Hamerprijs: € 300