Lot 135
Maart veiling 2017
Anton Heyboer (1924-2005)

'De aarde wint de ongelijke strijd....'

in de druk get. en gedateerd '84

handgekleurde ets, eigen druk, E.A., zonder lijst (opgerold), afm. ca. 107x78 cm

€ 300,00
€ 400,00

Startbod: € 0