Lot 134
Maart veiling 2017
Anton Heyboer (1924-2005)

in de druk get. en gedateerd '84

handgekleurde ets, eigen druk, zonder lijst (opgerold), afm. ca. 107x78 cm

€ 300,00
€ 400,00
€ 475,00

Hamerprijs: € 475