Lot 129
Maart veiling 2017
Lizzy Ansingh (1875-1959)

Popje bij een venster

rechtsonder get. en gedateerd 1936. In dorso handgescheven etiket met adres Lizzy Ansingh: Prinsengracht 1091, Amsterdam' en 'The Alms House'

olieverf op doek, geplakt op paneel, 22x20 cm

€ 300,00
€ 500,00
€ 2.200,00

Hamerprijs: € 2.200