Lot 121
Maart veiling 2017
Zuid-Afrikaanse School (20e eeuw)

Zuid-Afrikaans landschap

draagt naam Oerder

olieverf op board, 29,5x59,5 cm

€ 100,00
€ 150,00
€ 60,00

Hamerprijs: € 60