Lot 116
Maart veiling 2017
Jef Diederen (1920- 2009)

'Callian IX'

in potlood get. en gedateerd '81

aquarel en houtskool, 75x55 cm

€ 150,00
€ 150,00
€ 260,00

Hamerprijs: € 260