Lot 115
Maart veiling 2017
Jef Diederen (1920- 2009)

'14-IX-74-121'

linksonder get. en gedateerd '78

aquarel en potlood, 50x65 cm

€ 150,00
€ 150,00
€ 260,00

Hamerprijs: € 260