Lot 107
Maart veiling 2017
Louis Nallard (1918-2009)

'Paysage'

linksonder get.

olieverf op board, 28,5x50 cm

Herkomst:

  • Kunsthandel M.L. de Boer, Keizersgracht Amsterdam, nr. 15014, expositie nov.-dec. '90, nr.10.
  • Kunsthandel Liernur, collectie mevrouw Miep Eijffinger.

€ 400,00
€ 600,00
€ 450,00

Hamerprijs: € 450