Lot 5
April veiling 2014
Adriaan Dieuwenhuis

Twee maal abstract

Rechtsonder gesign. en in dorso 1993

Olieverf op doek en 100 x 80 cm

€ 0,00
€ 0,00
€ 80,00

Hamerprijs: € 80