Lot 41
Maart veiling 2017
Govert Muijs (1956)

Haventje in Engeland, mogelijk Essex

rechtsonder get. en gedateerd '99

olieverf op board, 60x69 cm

€ 140,00
€ 180,00
€ 100,00

Hamerprijs: € 100