Lot 111
Maart veiling 2017
Laetitia de Haas (1948)

Zomers balkon terras van een Wassenaars huis

middenonder get. en gedateerd '86

olieverf op doek, geplakt op board, 30x39 cm

€ 150,00
€ 200,00
€ 400,00

Hamerprijs: € 400