Lot 112
Maart veiling 2017
Laetitia de Haas (1948)

Vensterbank met hortentia's en petit fours

middenonder get. en gedateerd '85

olieverf op doek, geplakt op karton, 40x50 cm

€ 150,00
€ 200,00
€ 350,00

Hamerprijs: € 350