Lot 221
Navolger Nicolaas Berchem (laat 17e eeuw)

Italianiserend landschap met ruiters, herders en vee

olieverf op doek, 56x83 cm

€ 1.000,00
€ 1.000,00
€ 1.000,00

Hamerprijs: € 1.000