Lot 33
Maart veiling 2017
J. Linssen (20e eeuw)

Boerenhoeve in heuvellandschap

rechtsonder get. en gedateerd 1957

houtskool, 68x89 cm

€ 100,00
€ 120,00

Startbod: € 0