Lot 25
Maart veiling 2017
Adriaan Venema (1941-1993)

Het grachtenhuis in Amsterdam waar Venema's 'Kunsthandel Wending' gevestigd was

rechtsonder get. en gedateerd 1980

olieverf op doek, 59x49 cm

€ 300,00
€ 400,00
€ 170,00

Hamerprijs: € 170