Lot 38
Maart veiling 2017
Hollandse School (19e eeuw) en Pieter Bouter (1887-1968)

Figuren op winterse weg, Melktijd (r.o. get)

olieverf op paneel, 25x22 cm en olieverf op doek, 48x68 cm

€ 200,00
€ 400,00
€ 150,00

Hamerprijs: € 150