Lot 39
Maart veiling 2017
Hollandse School (19e eeuw)

Groentemarkt op een havenkade

niet get.

olieverf op paneel, 39x53 cm

€ 400,00
€ 600,00
€ 300,00

Hamerprijs: € 300