Lot 5580
Januari veiling 2017
Een secrétaire à abattant.

19e eeuw/ Holland.

Met grijs marmeren bovenblad, een bovenlade met twee verguld bronzen grepen waaronder een bureauklep waarachter een vakverdeling en drie lades. Het bureaublad met leer ingelegd en daaronder twee deurtjes, geflankeerd door gecanelleerde zijstijlen en op vier poten (met barst).

146x97x43 cm.

€ 100,00
€ 200,00
€ 50,00

Hamerprijs: € 50