Lot 5572
Januari veiling 2017
Een speeltafel.

19e eeuw/ Holland.

Het opklapbaar en geschulpte tafelblad met zwart leer ingelegd op een onderstel met houtsnijwerk en vier gebogen poten.

78x84x42 cm.

€ 60,00
€ 80,00
€ 120,00

Hamerprijs: € 120