Lot 5565
Januari veiling 2017
Een bureau op kruispoten.

19e eeuw.

Met rood leer ingelegd bureaublad met meanderende band en twee lades op een onderstel met twee kruispoten met regelverbinding.

77x117x79 cm.

Kringen in het leer en twee ontbrekende grepen.

€ 80,00
€ 120,00
€ 260,00

Hamerprijs: € 260