Lot 5564
Januari veiling 2017
Een wandconsole.

19e eeuw/ Frankrijk.

Met marmeren tafelblad waaronder een verguld houtsnijwerk onderstel met twee gebogen poten.

92x115x32 cm.

€ 150,00
€ 200,00
€ 325,00

Hamerprijs: € 325