Lot 101
Maart veiling 2017
Carl Morgenstern (1811-1893)

'Rosenlaui-Gletscher in der Finsteraarhorn Gruppe der Berneralen, naehe Meiringen im Haslital'

rechtsonder get. en gedateerd 1869

olieverf op doek, 26x39,5 cm

€ 1.000,00
€ 1.000,00
€ 1.900,00

Hamerprijs: € 1.900