Lot 100
Maart veiling 2017
Vreedenburgh (20e eeuw)

Huisje aan de waterkant

rechtsonder get. en gedateerd 1901

olieverf op paneel, 25,5x19,5 cm

€ 400,00
€ 500,00

Startbod: € 0