Lot 128
Maart veiling 2017
Hollandse/Duitse School (19e eeuw)

Portret van een vrouw met kanten kapje

niet get.

olieverf op paneel, 26x18 cm

€ 150,00
€ 200,00
€ 120,00

Hamerprijs: € 120