Lot 4509
Mariabeeld, Frans Stracke (1820-1898)

gesigneerd en gedateerd 1894 ("aan mijne dochter Marie october 1894")

staande Maria op ronde voet met reliëf van een slang.

H 67 cm

€ 1.000,00
€ 1.000,00

Startbod: € 1.000